Sehpa

Dekorasyonun tamamlayıcısı orta ve yan sehpalar
Fiyat Talep

Abella Orta Sehpa

çok amaçlı amerikan fireze meşe kaplama wenge cila orta sehpa. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Abella Orta Sehpa

ürümüzün malzemesi doğal zeytin ağacı ahşap kaplamadır ürünü tek parça kulanabileceğiniz gibi büyük alanlarınızda çift parça olarak kulanabilirsiniz . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

vazo yan sehpa

ürünümüzün malzemesi doğal ceviz ağaçı kaplama dekaratif yan ve sunum sehpası olarak ta kulanabilirsiniz . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Allison Orta Sehpa

ürünümüz siyah parlak lake ayakları metal kırom isteğe bağlı farklı ölçü ve renk yapılamaktadır
Fiyat Talep

Amata Orta Sehpa

Kare olan orta sehpa çekmeceli olması kulanım açısınadan işlevsel beyaz parlak lake olan ürünümüz çift olarak kulanıldığında tamalayıcı oluyor . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Ambra Orta Sehpa

metal ayak siyah parlak kake ve ceviz ağacı kombinsyonu ve gometrik tarzı ürünu farklılaştıran detaylar . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Camile Orta Sehpa

Dört çekmeceli orta sehpa olarak kulnışlı ve hacimli olan ürünümüzü farklı renk ve ölçülerde üretmekteyiz
Fiyat Talep

Daisi Yan Sehpa Alçak

yan ve servis sehpası olarak kulanabileceginiz minimanist üründür . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Daisi Yan Sehpa Yüksek

yan ve servis sehpası olarak kulanabilirsiniz üstü mermer cam ve ya ahşap olarak sipariş verebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Desire Orta Sehpa

yan ve dekoratif sehpa olarak kitaplık dergilik şeklinde kulanıma uygundur . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Desire Orta Sehpa

yan ve dekoratif sehpa olarak kitaplık dergilik şeklinde kulanıma uygundur . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Faye Yan Sehpa

C sehpa servis amaçlı kulanım için pratik olmasının yanı sıra üç ayaklı ve tabanının geniş olması sebebi ile oldukça dengeli durmaktadır rahat kulanıma uygundur . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Gala Orta Sehpa

asimetrik metal ayak ve ince ahşap tabla ile dikkat ceken ürünümüz dekortif ve kulanışlıdır üzerinde ahşap ve lake renkleri mermer ve cam uygulamalarını siparişe göre hazırlamaktayız . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Gisella Sehpa

servis sehpası olarak kulanıma uygun olan ürünümüzde metal ve ahşap renkleri opsiyoneldir . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Holly Zigon Sehpa

üçlü ziğon sehpası olarak servis amaçlı kulanıma uygundur metal ve lake renkleri opsiyoneldir . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Karla Zigon Sehpa

üçlü ziğon sehpası olarak servis amaçlı kulanıma uygundur ölçü metal ve lake renkleri opsiyoneldir . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Kanyon Orta Sehpa

Kanyon Orta Sehpa doğal abd cevizi ahşap kaplama ile ahşap doğal dokusu ve görünümü ile dikkat çekmektedir çok amaçlı orta sehpa isteğe iki parça kulanıma uygun olduğu gibi tek tek olarak ta kulanabilirsiniz çay kahve içerken önünüze rahatça çekebilir vs. şeklinde kulanabilirsiniz kişiye özel ölçü lake yada ahşap olarak üretiyoruz.
Fiyat Talep

Romantik Orta sehpa

Romantik Orta sehpa doğal fireze meşe ahşap kaplama ile ahşap doğal dokusu ve görünümü ile dikkat çekmektedir çok amaçlı orta sehpa her iki tarafta bulunan mermer ile dekoratif olarak farklıdır kişiye özel ölçü lake yada ahşap olarak üretiyoruz.
Fiyat Talep

Küt Orta Sehpa

Küt Orta Sehpa Görselde Amerikan fireze meşe ahşap kaplam üzeri ceviz cila olarak üretildi tok ve kalın hatlara sahip yapıs yalın duruşu ürünü öne . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Rainbow Üçlü sehpa + puf

Rainbow Üçlü sehpa + puf Dekaratif tasarım çok amaçlı kulanıma uygunluğu ile puf yada sehpa amaçlı evinizin yada ofisinizin fark olüşturan aksesuarı olaçaktır Özel Olçü ve Renk Üretilmektedir.
Fiyat Talep

Pine Yan Sehpa

Pine Yan Sehpa farklı tasarım ve duruşu dekratif duruşunun yanında yan sehpa ve servis sehpası olarak kulanabilirsiniz hafif ve kulanışlı olarak rahatca hareket ettirip servis yapabilirsiniz özel ölçü ve renk mretilmektedir
Fiyat Talep

Majör Orta Sehpa

Majör Orta Sehpa Majör Orta Sehpa yapısı itibari ile çok amaçlı kullanıma uygun olarak iki parçalı olarak üretildi küçük sehpayı rahatça hareke ettirerek servis amaçlı kulanabilirsiniz yüzeyde mermer dokusu ve ayak yapısındaki lake malzeme ürüne farklılık katmaktadır . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Kıral Diresuar Country

Kıral Diresuar Country tarz evinizde dekarasyonu tamamlayıcı bi okadar da otantilk görünümü ile farklılık olüşturmaktadır ürünümüzün malzemesi ağırlıklı olarak maşf ahşaptan oluşmktadır farklı ölçü ve renk uygulanmaktadır