Koltuk

Kotuk modellerimizi inceleyin ve fiyat isteyin
Fiyat Talep

Agatha

Agatha koltuk takımı iki adet üçlü ve 1 adet dekoratif tekli koltuktan oluşmaktadır ürünümüzüde parça ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz renk ölçü ve detay değişimi uyguladığımız ürünümüzde iddalı oldumuz taraflar el işciliginin kalitesi ve olmassa olmaz olan rahatlıktır
Fiyat Talep

Amanda

Amanda kanepe derin oturuma sahip larç kanepe olarak ve tek kişilik iki adet istirahatli kanepe için ayrı ayrı kulanılabilir ürünün rahatlığı için kesinlile kuşkunuz olmasınÖzel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Aysofa

Aysofa kanepe ahşap bazası ve ahşap kol kütüphanesi ile dikkat çekemektedir ürünümüzüm üst düzey oturum rahatlığını da unutmayalım renk ölçü ve detay değişimine açık olan ürünümüzü keyifle kulanabilirsiniz
Fiyat Talep

Karat

Karat kanepe sınıfının rahat ürünleri arasında kalitenin tesadüf olmadığı ürünlerimizdendir açılı oturumu ürünün kanepeden daha fazlası olduğunu yansıtmaktadır Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Bella

bella köşeli kanepe kendi gurubunda vaz geçilemeyen detaylara sahiptir ürün tasarım el işçiliği ve rahatlığı ile ölçü ve renk değişimine açık olan ürünümüzdür
Fiyat Talep

Carla

Carla Berjer modern ve estatik görünümü ile tercih edebileceğiniz aksesuar eşyalarınız arasında işlevsel aksesuar olarak kulanabilirsiniz farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Dina

Dina Berjer estatik ve zarif görseli ile tamalayıcı işlevsel özeliği ile rahat ca kulanabilirsiniz farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Emily

larç boyutlardaki ölçüsü ile farklı ve rahat ürünümüzdür farklı ölçü ve renk kombinasyonu seçeneği olan ürünümüz rahat Emily kanepe kulanım detayına sahiptir çok sayıda kırlet kulanımına uygun olan ürünümüz renki ve desenli kırlent detayları ile evinizde sürekli şekil değiştirebilirsinizÖzel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Esther

Esther koltuk takımı iki adet üçlüden oluşmaktadır ürün diri ve dik duruşu ile rahat kulanımı bir arada barındıran ürünlerimiz arasınada özel ölçü özel renk ve datay değişimi ile tercih etmenizi kolaylaştırmaktadır
Fiyat Talep

Janet

Janet kanepe salaş oturumu seven rahatlık araşında olan kulanımı kolay butik ürünümüzdür Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Berto

Berto kanepe larç boyutlardaki ölçüsü ile farklı ve rahat ürünümüzdür farklı ölçü ve renk kombinasyonu seçeneği olan ürünümüz rahat kulanım detaylarına sahiptir bolca kırlet kulanımına uygun olan ürünümüz renki ve desenli kırlent detayları ile evinizde sürekli şekil değiştirebilirsiniz . Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Maya Köşe Koltuk

Maya Köşe Koltuk takımı farklı ölçü kümaş ve yön seçenekleri ile ön pilana çıkıyor oturum arasında olan sehpası yeni trend mobilyalarda gündemdedir ahaşap ve kumaş renkleri opsiyonel olan ürünümüzde oturum rahatlığı da öne çıkan özellikler arasınada
Fiyat Talep

Concept Köşe Koltuk

Concept Köşe Koltuk takımı kılasik L koltuklar arasında tüm zamanların en cok tercih edilen tarzları arasındadır Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Diamond Deri Chester Detay Görünüm

Diamond Deri Chester ürünümüz malzeme ve işcilik olarak eksiksizdir
Fiyat Talep

Diamond Deri Chester

Diamond Deri Chester kendi gurubunda eksiksiz ürünümüzdür görseldeki ürünümüz hakiki deridir kumaş ve suni deri seçenekleri yapılmaktadır en önemli iki detay malzeme ve işçilik olarak eskiksizdir Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Efendi L koltuk

Efendi L koltuk ürünümüz günlük kulanıma uygun sınırsız ölçü seçenegi ile tercih edilebilir görünümde malzeme ve işcilik kalitesi gözüktedir Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Efor Kanepe

Efor Kanepe minimanis tasarımı ile öne çıkıyor yüksek ayaklı olan ürünümüz kullanım kolaylığı sunmaktadır ölçü renk ve detay değişikliği opsiyonel olan ürünümüzü takım olarak ta satın alabilirsiniz
Fiyat Talep

Elit Berjer

Elit Berjer sırtı kavrayan ve enseyi dolduran rahatlığı ile öne cıkmakta ürünümüzü diğer ürünlerimizden seçeceğiniz kanepelerle takım yapabilirsiniz farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Elit Köşe Koltuk Detay Görünüm

ürünümüz farklı açılardan da kalitesiyle öne çıkmaktadır Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Maya Köşe Koltuk

Maya Köşe Koltuk görselinde kendini anlatan ürümüzdür L tarafında farklı L görseli ve geniş oturumu ile diğer köşe koltuklaradan ayrılan ürünümüzde farklı ölçü renk ve dataylar uygulanmaktadır
Fiyat Talep

Enerji Koltuk Takımı

Enerji Koltuk Takımı yuvarlak hatlarıyla kulanım kolaylığı ve rahatlığı olan ürünümüzdür ürünümüzü iki adet üçlü ve berjer ilave ederkte takım olarak alabilirsiniz Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Gökkuşağı Berjer

Gökkuşağı Berjer minimanist görünümü ve tasarımı ile evinizde kendine yer bulacaktır ayrıca rahatlığı da tartışılmazdır farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Huzur Köşe Koltuk

Huzur Köşe Koltuk takımı görünümü ve tasarımı ile huzur veren ürünümüzdür kılasik L koltuklardan farklı olan ürünümüz saolonvari kullanımı ve kişiye özel hitap eden yuvarlak hatlı geniş oturum alanı ile istirahatiniz için de kullanıma uygundur Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Minotti Köşe Koltuk Takımı

Minotti Köşe Koltuk Takımı cıvıl cıvıl görünümü ve her açıdan kalitesiye gözünüzü alamayacağınız ürünümüzdür özel imalat ürünümüz için de geçerlidirÖzel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Mest Koltuk

Mest Koltuk rahatlığı ve kolay kulamımı ile tavsiye ettiğimiz olan ürünümüz ayak yüksekliği ile temizlik açısından tercih edebilirsiniz Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Nostalji Berjer

Nostalji Berjer evinde nostalji aksesuar bulundurmak iseyenler için hem aksesuar hem de kullanım için uygundur farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Nostalji Berjer Detay Görünüm

Nostalji Berjer farklı görseli ile evinide aksesuar olarak ta yer bulacaktır aynı zamanda kulanıma uygundur
Fiyat Talep

Smart Berjer

sınart berjer kolsuz yapısı ile yer tassarufu sağlar aynı zamanda aksesuar olarak ta kullanıma uygundur farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Smart Köşe Koltuk

Smart Köşe Koltuk alçak ve yüksek sırt yapısıyla alternatifi olmayan ürünlerimizdendir ayrıca bir tarafı pencere önüne gelecek L koltuklarda sırtı alçak tarafı pencere önünde rahatlıkla kulanılabilir özel ölçü renk ve detay değişikliği yaptığımız ürünümüzdür
Fiyat Talep

Soft Köşe Koltuk Takımı

Soft Köşe Koltuk Takımı küt ve tok görseli ile öne cıkıyor çok rahat olan ürünümüz sabit oturumu ile de kulanım kolaylığı sağlamaktadır özel ölçü ve kumaş secenegi ile tercih edebileceğiniz ürünümüzdür Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Romantik Köşe Koltuk

Romantik L Köşe Koltuk takımı görünümü ve tasarımı ile huzur veren evinizdeki Romantizim köşeniz olacaktır kılasik L koltuklardan farklı olan ürünümüz geniş istirahat kullanımı ve kişiye özel hitap eden konfor alanı ve ara sahpası ile istirahatiniz için de kullanım ayrıcalığı Sağlar Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Clas Köşe Koltuk

Clas Köşe Koltuk takımı görünümü ve tasarımı ile huzur veren yüksek konfora sahip ürünümüzdür kılasik L koltuklardan farklı olan ürünümüz saolonvari kullanımı ve kişiye özel hitap eden Leğo şeklindeki parça parça kulanıma uygun hali ile dikkat çekmektedir Ahşap ara sehpasını köşe koltuğun farklı noktalarında kulanarak şekil değişikliği yapabilirsiniz Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Pera Berjer

Pera berjer ince kollu zarif ahşap yapısı şık görünümü ile yer tassarufu sağlar aynı zamanda aksesuar olarak ta kullanıma uygundur farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Soft Berjer

Soft Berjer soft rahatlığı ve görünümü ile dekaratif olarakta evinizde farklılık oluşturarak işlevsel kulanışı ile de konfor sağlayacaktır farklı kumaş ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Romantik Döner Berjer

Romantik Döner Berjer konforlu ve dekaratif olarak kulanabileceğiniz çok amaçlı bir üründür üzerindeki desenli tedi kumaş ile farklı görünüm oluşturmaktadır farklı renk ve kumaş seçenekleri yapılmaktadır
Fiyat Talep

Kanyon Köşe Koltuk

Kanyon Köşe Koltuk Takımı keyifle zaman geçirip istirahat edebileceğiniz ürünümüzdür istirahat bölümünde rahatça ayaklarınızı uzatıp dinlenebilirsiniz sırt minderleri alındığında rahatlıkla konforlu bir yatak olarak miafirinizi ağırlayabilirsiniz özel imalata uygun olan ürünümüzde ölçü kumaş ve detay değişikliği yapılmaktadır
Fiyat Talep

Majör Köşe Koltuk

Majör L Koltuk Konforlu soft ve dekoratif ürünümüzdür oturum minderindeki kapitöne çektirmeler ürünü farlılaştırarak ilgi çekmektedir ürünümüz yerden yüksek metal ayaklıdır robot süpürgeler rahatlıkla altına girmekte ve temizliğini yapmaktadır. özel ölçü ve renk yapılmaktadır
Fiyat Talep

Asos Koltuk Takımı

Asos koltuk takımı iki adet üçlü ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır ürünümüzüde renk ölçü ve detay değişimi yapılmaktadır ürünümüzde el işciliginin kalitesi ve olmassa olmaz olan rahatlıktır ürünümüz yerden yüksek metal ayaklıdır robot süpürgeler rahatlıkla altına girmekte ve temizliğini yapmaktadır. özel ölçü ve renk yapılmaktadır.
Fiyat Talep

Gold Kanepe

Gold Kanepe ürünümüzüde renk ölçü ve detay değişimi yapılmaktadır ürünümüzde el işciliginin kalitesi ve olmassa olmaz olan rahatlıktır ürünümüz yerden yüksek metal ayaklıdır robot süpürgeler rahatlıkla altına girmekte ve temizliğini yapmaktadır. özel ölçü ve renk yapılmaktadır iki adet üçlü bir yada iki adet berjer le takım oluşturabilirsiniz Özel ölçü farklı kumaş ve renk üretilmektedir.