İŞİMİZ, 25 YILDIR YAPTIĞIMIZ İŞ

Eviniz ve ofisiniz için özel dekorasyon ve mobilyalar üretiyoruz...
İşimiz Mobilya

KURUCUMUZ

Kurucumuz 1984 yılında meslek hayatına ustadan çırağa geçen mesleki bilgi beceri alarak mesleki hayatına adım atmıştır. Birçok türde ve tarzda mobilya üretiminin her aşamasında görev alarak sektöre üretici olarak 1996 yılında kendi işletmesini kurup yurt içine ve yurt dışına birçok tarzda mobilya üretmiştir. 2003 yılından itibaren 2019 yılına kadar Masko Mobilya Kenti ve Modoko Mobilyacılar Sitesinde üretici olarak mağazacılık hizmeti vermiştir. Kurucumuz aynı zamanda mobilya ve ahşap teknolojileri uzmandır. Her zaman asıl işimiz üretim olmuştur ve üretmeyi esas alan anlayışımızla daha çok ve daha kaliteli üretip üretim hacim ve kapasitemizi artırarak 2019 yılı itibari ile yeni markamız AYD HOME ARCHITECTURE olarak hizmetinizdeyiz.

AYD HOME ARCHITECTURE

Web sitemizdeki görseller temsilidir. Üretimlerimiz, müşteri istek ve beğenilerine ön planda tutan anlayışımızla, ölçüye göre farklı tasarımlar sunabilen işlevselliğini ve rahatlığını yerine ve ölçüye göre tasarımla profesyonel çözümlerle sizlere Giyinme ve Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk Takımları, TV Üniteleri, Genç odaları, Giyinme Odaları, Sürgü Dolaplar, Portmanto, Kütüphane, Çalışma masaları ve çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz kişiye özel mobilyalar ve projeler sunmaktayız.

Ürünlerimizde kulanmış olduğumuz ahşap, cam, metal, kumaş ve cilalar kalite dayanıklılık testlerinden geçmiş firmamız garantisi altındadır.