Konsol

Salon dekorasyonunun önemli parçası konsollar
Fiyat Talep

Frances Konsol

Frances Konsol tamamı doğal ceviz ağaç kaplama olan ürünümüz metal yada ağaç ayaklı olarak üretlmektedir geniş iç hacmi raf ve iki adet iç çekmecesiyle kulanışlıdır . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Karen Konsol

Karen Konsol tamamı beyaz lake olan ürünüz geniş iç hacmi raf ve çekmeceleriyle rahatlıkla kulanabilirsiniz bir çemecesinde kaşıklık gözleri mevcuttur . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Katy Konsol

Katy Konsol tamamı doğal ahşap ceviz kaplama olan ürünüz geniş iç hacmi raf ve çekmeceleriyle rahatlıkla kulanabilirsiniz bir çemecesinde kaşıklık gözleri mevcuttur . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Kinsey Konsol

kinsey konsol farklı bir tarz beyaz lake ile varak çilanın modern ürünlerin ender bir örnegi istege göre özel renk ve ölçü hazırlanmaktadır
Fiyat Talep

Liana Konsol

Liana Konsol oldulça yalın bir tasarıma sahip olan ürünümüz iki çekmece bir düşer kapak yada iki çekmece dört kapak şeklinde hazırlanmaktadır farklı ölçü renk ve detay uygulamaları yapılmaktadır
Fiyat Talep

London Konsol

London Konsol doğal ceviz ağaç kaplama ve siyah parlak lake olan ürünümüz metal yada ağaç ayaklı olarak üretlmektedir geniş iç hacmi raf ve iki adet iç çekmecesiyle . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Maria Konsol

Maria konsol tamamı doğal ceviz ağaç kaplama olan ürünümüz geniş iç hacmi raf ve iki adet iç çekmece ve ahşap kulpları ile farklı tarasımlarımızdan dır . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Mariana Konsol

Marianna Konsol tamamı Abonoz ağaç kaplama olan ürünümüz metal yada ağaç ayaklı olarak üretlmektedir geniş iç hacmi raf ve iki adet iç çekmecesiyle . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Maya Konsol

Maya Konsol doğal ceviz ağaç kaplama ve açık ceviz cilalıdır alt bazada kırem lake farklılık oluşturudu üründe üç çekmece ve gometrik şekilde dört kapak mevcuttur iç raf ve çekmecede kaşıklık gözü tamalayıcı olmaktadır . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.