Masa

Masa Modellerimiz
Fiyat Talep

Alexis Masa

Alexis Masayı Yemek ve Toplantı Masası Olarak Kulanabilirsiniz . masamız farklı görsel ve tarzıyla çok amaçlı masalarımızdan ürüne sandeleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edbilirsiniz . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Angel Yemek Masası

Angel yemek masası metal ayak ve ağaç üst tabla ile farklı ürünlerimiz arasınada ürüne sandeleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edbilirsiniz . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Ashley Yemek Masası

Ashley masa yemek masası olarak kulanabileceğiniz masalarımızdandır üzerinde ahşap yada mermer tabla kulanabilirsiniz ayaklardaki gometrik kesim farklılık oluşturmaktadır ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Ashley Yemek Masası

Ashley masa detay görünümü
Fiyat Talep

Colin Yemek Masası

Colin masa orta ölçekli masalarımızdan kullanışlı ürünler arasındadır farklı ölçü ve renk hazırlanmaktadır ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Cream Mermer Yemek Masası

Cream mermer masa modern ve farklı ürünlerimiz arasındadır ahşap ve mermer birleşimi dikkat çeken detaydır ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Emma Yemek Masası

Emma masa metal ve koyu renk mermerin eşsiz uyumu ürüne farklılık katmıştır ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Emma Yemek Masası

Emma masa metal ve beyaz renk mermerin eşsiz uyumu ürüne farklılık katmıştır ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Erika Yemek Masası

Erika yemek masası sabit yada açılır şekilde satın alabilirsiniz açılır şekilde olduğunda kayar tablasının bir tarafında masa ilevesi diğer tarafında kaşıklık gözü mevcuttur istediğiniz renk ve ölçü hazırlnmaktadır ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Isabel Yemek Masası

İsabel masa yalın tasarımlarımızdandır tamamı çekme metal ayaklı üzeri mermer yada cam olarak alabilirsiniz ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Karla Yemek Masası

Karla masa yemek ve toplantı masası olarak kulanabilirsiniz ayakalarda kulandığımız çekme demir ve kalın ahşap tablası kendi gurubunun eşsiz örneklerinden olmuştur ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Martin Yemek Masası

Martin yemek masası tamamı ahşap malzemeden oluşmuştur kalın ve tok hatlarıyla farklı ve sağlam olduğunu yansıtmaktadır istediğiniz renk ve ölçü hazırlnmaktadır ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Maya Kare Yemek Masası

Maya kare masa tercih edecekler için az sayıdaki örneklerden biridir kare olmasına rağmen köşelerde yuvarlak hatlar kulanarak görünümü farklılaştırdık masa üzerini cam mermer ahşap yada lake olarak seçebilirsiniz ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Miranda Yemek Masası

Miranda masa tamamı ahşap maslarımız arasındaki yalın ve farklı tasarımı ile farklı olduğunu yansıtıyor ürüne sandeleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Olivia Yemek Masası

Olivya masa farklı tasarımı ile farkını yansıtmakta olan ürünümüz tasarımın detayda saklı olduğunu yansıtan ender örneklerdendir ürüne sandeleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Oscar Yemek Masası

Oskar masa tamamı beyaz lake ile yemek masasında sade ve kalitenin örneğidir ürüne sandeleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Sahne Yemek Masası

Sahne masa adından da ankaşıldığı gibi olağanüstü tasarımı ile ürüne sandeleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Victoria kare Yemek Masası

Victoria masa az sayıdaki kare masa örneklerindendir tamamı ahşap olması sıcak ortam oluşturmktadır ürüne sandeleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Elit Masa Takımı

Elit Masa Takımı ahşap ve antirasit lakenin farklı kombinasyonu . kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Clas Açılır Yemek Masası

Clas Açılır Masa ürünümüzü sabit yada açılır şekilde satın alabilirsiniz açılır şekilde olduğunda kayar tablasının bir tarafında masa ilevesi diğer tarafında kaşıklık gözü mevcuttur istediğiniz renk ve ölçü hazırlnmaktadır ürüne sandaleyeler bölümümüzden istediğiniz sayıda sandalye ilave edebilirsiniz. kişiye Özel ölçü ve renk üretilmektedir.
Fiyat Talep

Clas Açılır Yemek Masası

Clas Açılır Masa ürünümüzün ilavesinin açılmış hali
Fiyat Talep

Clas Açılır Yemek Masası

Clas Açılır Masa ürünümüzün kaşıklık gözünün açılmış hali bu alana masada kulanacağınız kaşık çatal bıçak ve pecetelerinizi koyabilir üstelik yemek yerken bile açıp kapatabilirsiniz